O firmie

budowa domów szkieletowych
wnętrze domu szkieletowego

Jesteśmy firma zajmująca się produkcja domów drewnianych całorocznych w systemie szkieletowym. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w budowie domów drewnianych w Polsce.

Umiejętności ciesielskie niezbędne do budowy domów szkieletowych nabyliśmy z tzw. „starej szkoły ciesielskiej”.

Domy szkieletowe firmy Golden House wykonywane są z certyfikowanego szwedzkiego drewna świerkowego C24. Wykorzystujemy zarówno drewno lite jak i drewno klejone KVH na elementy konstrukcyjne. Ponadto stosując przekroje ścian zgodne ze sztuką budownictwa szkieletowego oraz opcje ociepleń możemy uzyskać, każdy rodzaj izolacyjności budynku, umożliwiając zastosowanie zarówno tradycyjnych jak i alternatywnych źródeł ogrzewania domu. Ściany wykonane w naszej technologii są otwarte dyfuzyjnie oraz mają współczynnik U=0.13 W/m2K. Opcjonalnie jesteśmy w stanie wyposażyć nasze domy w instalacje fotowoltaiczna jak i maty grzewcze na podczerwień.

Domy budowane tym systemem stają się doskonałą barierą dla ciepła, dzięki czemu zimą możemy cieszyć się ciepłem wewnątrz domu natomiast latem przyjemnym chłodem, zapewniając tym samym minimalne straty energii.

Nasza firma zajmuje się wykończeniem państwa wymarzonego domu do stanu surowego otwartego/zamknietego, deweloperskiego jaki również do stanu pod klucz.

Wszystkie detale i szczegóły omawiamy z inwestorem zarówno przed rozpoczęciem jak i w trakcie budowy aby zadowolić i sprostać wymaganiom naszych klientów.